Zajęcia grupowe

Nauka Pływania dla dzieci w szkole pływania to zajęcia pełne pasji i dobrej zabawy. Dzieci rozpoczynające kurs całe zajęcia przebywają w wodzie razem z rodzicami do których mają największe zaufanie, poprzez wstępną zabawę dzieci przełamują lęk przed wodą oraz z chęcią rozpoczynają elementarną naukę pływania. Nauka pływania dla dzieci pod okiem profesjonalnych instruktorów daje dużo więcej możliwości dla dziecka. 

Przede wszystkim rodzic ma pewność, że dzieci będą oswajane z wodą i podejmą naukę pływania zgodnie z prawidłową techniką elementarnej nauki pływania. Ponadto zajęcia w zorganizowanej grupie rówieśników daje dziecku dużo motywacji i więcej odwagi do nauki pływania. 
Po przejściu pierwszego etapu nauki pływania w szkole pływania ,dziecko może kontynuować kurs doskonalenia pływania wszystkimi stylami pływackimi. Profesjonalna kadra instruktorska nie tylko uczy dzieci pływać czterema stylami ale również doskonali ich technikę pływania. Dzięki temu dzieci pływają bardziej ekonomicznie, czyli mniej się męczą podczas pokonywania coraz to większej ilości długości basenów oraz pływania sprawa im jeszcze więcej przyjemności i satysfakcji. 

W szkole pływania nauka pływania dla dzieci jest prowadzona na sześciu poziomach zaawansowania dzięki czemu dziecko bardzo płynnie przechodzi całościowy kurs pływania, po którym potrafi pływać m.in. czterema stylami, skakać „na główkę”, czy wykonywać profesjonalne nawroty pływackie. Po ukończeniu poziomu czwartego dziecko bez problemu może przystępować do egzaminów kwalifikujących do klas pływackich oraz kursów na pływacką kartę. 

Zajęcia trwają 30 minut i są prowadzone na basenie przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej na ulicy Bydgoskiej 33 w Olsztynie. Zapraszamy do współpracy i wspólnej zabawy.

Sample title