Zajęcia indywidualne - Ania

Dzięki zdobytej wiedzy i blisko 10 letniemu doświadczeniu w nauce pływania mogę i chcę CI pomóc. Jako trener pływania, ciągle się rozwijam, uczę się i poszukuję. 

Nauka pływania-rozpoczynamy przygodę z pływaniem 

Na zajęciach nauki pływania opanujesz podstawowe czynności, dzięki którym przebywanie w wodzie stanie się prawdziwą przyjemnością. Nauczysz się jak zanurzać głowę, oddychać ,leżeć ,wykonywać poślizgi na wodzie. Nauczysz się pływać stylem grzbietowym oraz kraulem. 

Doskonalenie pływania-Co i jak zrobić ,żeby pływanie było przyjemnością


 Na tym etapie poznasz więcej szczegółów dotyczących pływania. Będziesz doskonalił poznane dotąd style, kraula na piersiach i grzbiecie. Opanujesz również styl klasyczny-żabkę oraz styl motylkowy-delfin. Nauczysz się skoku na „główkę” Dowiesz się jak prawidłowo wykonać nawrót. Celem tego etapu będzie praca nad prawidłową techniką i ekonomiką ruchu, która sprawi ,że pływanie będzie tylko przyjemnością ;) 

Trening-spróbujmy czegoś więcej 

Moją wizją jest ,aby wcześniej nabyte umiejętności moich podopiecznych wykorzystać w przygotowaniu do rywalizacji, a tym samym pobijać swoje rekordy życiowe. Na tym poziomie ,moim celem będzie kształtowanie siły, szybkości i wytrzymałości z największym naciskiem na prawidłową technikę pływania, dzięki której będziesz miał szansę dopłynąć do własnego mistrzostwa sportowego. 

Cennik-w tabeli 
*opłata nie zawiera biletu wstępu na basen 
*rabat dla rodzeństw 
*rabat dla trenujących więcej niż raz w tygodniu 

SZANUJMY NASZ CZAS-ODWOŁUJEMY ZAJĘCIA Z MIN. 8 GODZINNYM WYPRZEDZENIEM.

Sample title