SZKOŁA PŁYWANIA

DLA DZIECI W WIEKU

PRZEDSZKOLNYM

I SZKOLNYM

O szkółce PDF Drukuj Email
logo

falencka

Założycielka" Szkoły  Pływania" marzec 2004r.


Nazywam się Anita Falęcka. Jestem absolwentką Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz trenerem II klasy. Pierwsze zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci rozpoczęłam w 1997r we Wrocławiu. Podczas swojej pracy staram się zapewniać dzieciom  pełne bezpieczeństwo pokazać, że pływanie może sprawiać przyjemność. Obecnie pracuję również ze studentami na Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Właśnie z myślą o dzieciach wybrałam pływalnię OSW. Uważam, że panujące na obiekcie warunki sprzyjają małym pływakom. Mamy wielu małych absolwentów naszej szkółki pływania, którzy trafili do klas pływackich i rozpoczeli treningi zawodnicze. Cieszymy się bardzo  ,że właśnie ta dyscyplina sportu  sprawia im radość,  jesteśmy z nich bardzo dumni.

W trakcie zajęć czuwa trener i ratownik. Udostępniamy profesjonalne pomoce dydaktyczne: makarony, deski, łapki, maty, wszystko jest do dyspozycji dzieci. Zróżnicowana głębokość niecki 1,20-1,80 pozwala na bezpieczne prowadzenie zajęć z nauki i doskonalenia pływania. Dzieci mają zapewnioną stałą temperaturę wody 28 stopni co poprawia komfort korzystającym z naszych usług. W dzisiejszej dobie wymagania klientów są duże, dlatego też zdecydowaliśmy się korzystać z obiektu Olsztyńskiej Szkoły Wyższej która zastosowała na pływalni najnowocześniejszą technologie oczyszczania wody, działa system  ozonowania· pozwalający utrzymać jej czystość i klarowność w najwyższym stopniu.

s_2009112010560435

Mamy też propozycję dla rodziców którzy to w trakcie trwania zajęć dzieci mogą korzystać z oferty OSW . Do Państwa dyspozycji są basen 25m ( 2 tory), basen jacuzzi z gorącą wodą 36 stopni, posiadające dysze do hydromasażu. Na terenie pływalni znajduje się sauna parowa, która doskonale hartuje, zwiększając odporność. Wysoka temperatura oczyszcza organizmu przyspiesza przemianę materii. Dla osób lubiących zimno zapraszamy do groty lodowej. Podczas pobytu na pływalni atmosferę poprawia nastrojowa muzyka, którą słychać pod i nad wodą a także iluminacje świetlne.

 

 

 

Add_on_1


Terminy zajęć

Add_on_2

Galeria

Add_on_3

Regulamin

Add_on_4